Connect with us

Gwiazdy

19-letnia Wieniawa kusi dekoltem. Seksowna?


Choć mamy wrażenie, jakby Julia Wieniawa w polskim show biznesie funkcjonowała od kilku sezonów, jej kariera eksplodowała zaledwie rok temu, czemu nie przeszkodził związek z Antkiem Królikowskim. Póki co Wieniawa stara się być wielozadaniowa, nagrywając muzykę i występując przed kamerą jednocześnie. Oprócz tego bywa na prawie każdej dużej warszawskiej imprezie, na której można zaprezentować się na ściance.

Julia ma dużo szczęścia – oprócz talentu, może pochwalić się też nieprzeciętną urodą, którą chętnie eksponuje. Podczas ostatniej wyprawy „na miasto” towarzyszyli jej fotoreporterzy. Zobaczcie, jak odsłania dekolt i nogi.

Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę