Connect with us

Media

3-latka uruchomiła samochód, który przygniótł do ściany…


Do nieszczęśliwego wypadku doszło na jednej z posesji w Ciechanowie na Mazowszu. Dziecko uruchomiło samochód, który przygniótł do ściany mężczyznę – podaje ciechanowinaczej.pl. 64-latek zmarł na miejscu.

W niedzielę rano dwóch mężczyzn postanowiło umyć samochód. Była z nimi 3-letnia dziewczynka, wnuczka jednego z nich. Dziecko, które było w pojeździe, nagle uruchomiło silnik. Wtedy wszystko potoczyło się błyskawicznie – auto ruszyło do przodu i przygniotło do ściany 64-latka, właściciela domu.






Mężczyzna zmarł na miejscu – czytamy na stronie serwisu ciechanowinaczej.pl.

Wstępnie ustalono, że w chwili wypadku w stacyjce były kluczki, a w samochodzie wrzucony był bieg. Sprawą zajmuje się prokuratura w Ciechanowie.


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

Na górę