Connect with us

Gwiazdy

62-letnia Olejnik chwali się wysportowaną figurą w bikini: „Ciężka codzienna praca”


Monika Olejnik przez lata wyrobiła sobie opinię osoby ekscentrycznej i bezkompromisowej. Dziennikarka słynie m.in. z odważnego podejścia do mody. W wywiadach często podkreśla, że od zawsze lubiła ubierać się inaczej niż wszyscy i łączyć ze sobą pozornie niepasujące elementy stroju. Nie przeszkadza jej nawet to, że czasem z powodu swoich stylizacji porównywana jest do… Kermita lub Ciasteczkowego Potwora.


Monika może sobie pozwolić na odważne stylizacje, bo pomimo ukończonych 62 lat wciąż zachwyca figurą. Wyćwiczone ciało zawdzięcza ciężkim treningom. Olejnik jest miłośniczką ruchu – biega i ćwiczy aż sześć razy w tygodniu. Nic dziwnego, że wykorzystuje każdą okazję, by pochwalić się swoim „kaloryferem”.

W czwartek zamieściła na swoim profilu na Facebooku kilka zdjęć, na których można podziwiać jej wysportowaną sylwetkę w bikini.

Aktywność – Wolność  podpisała fotografie dziennikarka.

Pod postem natychmiast pojawiły się komplementy od internautów.

„Figura zjawiskowa!”, „Ależ figura, pani Moniko!”, „Podziwiam figurę, pięknie pani wygląda”, „Figura jak marzenie” – zachwycali się fani.

Monika nie kryła zadowolenia.


Dziękuję. Ciężka codzienna praca. Satysfakcja  odpisała.

Faktycznie, robi wrażenie?Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę