Connect with us

Media

Alkohol, szarpanina, wyzwiska. Seans „Kobiet mafii” w Opolu zakończony interwencją policji


Trzech mężczyzn nie potrafiło się zachować podczas seansu najnowszego filmu Patryka Vegi. Byli głośni i przeszkadzali innym widzom. W końcu do akcji wkroczył policjant po służbie, doszło do szarpaniny. 


Do zdarzenia doszło podczas jednego z weekendowych seansów w kinie sieci Helios w Opolu. Jak mówi portalowi nto.pl Dariusz Świątczak z opolskiej policji, trzech mężczyzn przebywających w sali kinowej natarczywie przeszkadzało innym widzom. – Wyraźnie nietrzeźwi mężczyźni za nic mieli prośby obsługi o spokój i odpowiednie zachowanie – mówi. – Wciąż byli głośni, wulgarni i zaczepiali innych widzów. Podobnie było po zakończonym seansie w kinowym lobby.


Okazało się, że w kinie był policjant po służbie. Funkcjonariusz czekał akurat na inny film. W pewnym momencie poprosił trzech głośnych mężczyzn, żeby się uspokoili. To jednak nie poskutkowało. Najstarszy z nich wyzywał policjanta, po chwili zaczął go szarpać. Policjant z 19-letnim doświadczeniem w policji szybko obezwładnił krewkiego „kinomana”. 28-latkowi próbowali pomóc jego kompani, ale nie udało im się powstrzymać skutecznej interwencji policjanta. W końcu do kina przyjechały patrole policji.

Awanturnicy trafili do aresztu, dwóch z nich było nietrzeźwych. Całej trójce postawiono zarzut naruszenia nietykalności funkcjonariusza, 28-latek dodatkowo może odpowiedzieć za znieważenie. Każdemu z nich grozi do 3 lat więzienia.

Awantury na filmach Vegi

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy dochodzi do awantury podczas seansu filmu Patryka Vegi. Rok temu w kinie w Knurowie trzech mężczyzn wulgarnie komentowali sceny filmu „Botoks”.


Mężczyźni nie reagowali na uwagi, więc kasjerka wezwała straż miejską. Na nic się zdały upomnienia strażników, jeden z mężczyzn zaczął im grozić. Kilku widzów straciło cierpliwość i wyprowadziło awanturnika. W międzyczasie na miejsce została wezwana policja, która szybko namierzyła knurowianina, który sprawiał problemy w kinie. Trafił do aresztu. Był pijany. Teraz ma odpowiadać za znieważenie funkcjonariuszy.


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

Na górę