Connect with us

Gwiazdy

Anna Lewandowska nominowana w konkursie „Biologiczna Bzdura Roku”. Za co?


Anna Lewandowska została nominowana w plebiscycie na Biologiczną Bzdurę Roku 2017! Takiego „wyróżnienia” chyba się nie spodziewała. Anna Lewandowska bardzo chętnie dzieli się z fanami swoimi poradami z zakresu ćwiczeń i zdrowego odżywiania. Z jej rad korzysta sporo osób, które są zachwycone jej wpisami. Jak się okazuje, nie każdy tak entuzjastycznie przyjmuje wskazówki trenerki. „Lewa” została nominowana do nagrody w plebiscycie na Biologiczną Bzdurę Roku 2017.

Ten nietypowy plebiscyt został zorganizowany przez Łukasza Sakowskiego, autora bloga „To tylko teoria”. Bloger na swojej stronie wymienił trzy, według niego, najgorsze teorie Lewandowskiej.

⇒ ZOBACZ TEŻ: STECZKOWSKA W SAMEJ BIELIŹNIE WYGINA SIĘ DO…

⇒ ZOBACZ TEŻ: NAJODWAŻNIEJSZE FOTO ANNY LEWANDOWSKIEJ! MEGA SEKSOWNE!

⇒ ZOBACZ TEŻ: SZOSTAK W PIŻAMIE PROWADZI GALĘ OPON!

⇒ ZOBACZ TEŻ: WOW! PAULA TUMALA ZMIENIA STYL! ODWAŻNE ZDJĘCIA!

Jedna o tym, że mikrofalówka powoduje depresję i całe mnóstwo innych chorób, druga o tym, że smalec gęsi to źródło białka, a trzecia o miodzie jako leku na cukrzycę, gdyż zawiera cukry redukujące. Smalec jest tłuszczem i jest weń (nie w białko) bogaty, natomiast miód nie może być lekiem na cukrzycę. To, że zawiera cukry redukujące wcale nie oznacza, że redukuje cukrzycę – napisał na blogu.Sakowski ostatecznie wybrał tylko jedną poradę „Lewej”, która trafiła do konkursu, a tym samym zapewniła jej nominację w plebiscycie. Według blogera największa bzdura, którą z fanami podzieliła się trenerka, to teoria dotycząca gęsiego smalcu. Lewandowska na razie nie odniosła się do nominacji, ani do krytycznego wpisu blogera.

⇒ ZOBACZ TEŻ: STECZKOWSKA W SAMEJ BIELIŹNIE WYGINA SIĘ DO…

⇒ ZOBACZ TEŻ: NAJODWAŻNIEJSZE FOTO ANNY LEWANDOWSKIEJ! MEGA SEKSOWNE!

⇒ ZOBACZ TEŻ: SZOSTAK W PIŻAMIE PROWADZI GALĘ OPON!

⇒ ZOBACZ TEŻ: WOW! PAULA TUMALA ZMIENIA STYL! ODWAŻNE ZDJĘCIA!Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę