Connect with us

Media

BEZCZELNE przeszukanie rowerzysty przy -11 stopniach! Jechał na rowerze, a policja…


Do nietypowej kontroli doszło w poniedziałek 26.02.2018 roku na ulicy Żytniej, między Leonarda a Młynarską. Policjanci zatrzymali do kontroli youtubera o nazwie kanału Yellowbox, który był zaskoczony całą sytuacją. Dzięki temu, że zawsze ma przy sobie kamerkę go pro na kasku możemy zobaczyć jak przebiegała kontrola.

Jak mówi nam Yellowbox – Dokładnie, słyszałem że za mną coś jeździe i przesunąłem się bardziej na prawo by mógł łatwo mnie wyprzedzić, a tu proszę się zatrzymać”.


Policja zatrzymuje rowerzystę i po krorkiej wymianie zdań pyta się gdzie kupił rower. Nasyępnie funkcjonariusz przystąpił do przeszukiwania kurtki, plecaka a nawet apteczki i futerału od okularów. Skończyło się na tym, że kontrola nie wykazała żadnych nieprawidłowości, a Maciek spóźnił się do szkoły.

Przez cały czas interwencja nagrywała się (o czym polichant wiedział), mozemy obejrzec jej przebieg.


WYGRAJ ACER PREDATOR 21X!

Wyślij SMS o treści HPAY.AOWEB na numer 91055 i sprawdź czy wygrałeś/łaś super laptopa z zakrzywionym ekranem o wartości 35 tysięcy złotych!

To nigdy nie było takie proste!

Zagraj teraz!

Wyślij SMS o treści HPAY.AOWEB na numer 91055


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

Na górę