Connect with us

Media

Biedronka otwiera pierwszy outlet. Ceny nawet o 80 proc. niższe. W ofercie odkurzacz za 79 złotych


Już jutro w Poznaniu otwarty zostanie pierwszy outlet sieci Biedronka. Klienci znajdą w nim m.in. sprzęt RTV i AGD, artykuły wyposażenia wnętrz, chemię gospodarczą i kosmetyki. Przeceny mają sięgać od 30 do 80 proc.


Outlet Biedronki, którego otwarcie zaplanowano na 12 lipca, został zlokalizowany wPoznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 r. 390 (poznański Dębiec, niedaleko zjazdu z A2 na Luboń). Jak podkreśla sieć, to pierwszy tego typu format sklepu, w którym oferowane będą produkty z poprzednich kolekcji. Przeceny będą wynosić od 30 do 80 proc., a outlet będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 8-21, jak również w niedziele handlowe od godz. 9 do 20.
[su_note note_color=”#b5ffbc”]

Wygraj Iphone 8 64 GB!

Wystarczy, że wyślesz SMS o treści

AVR.PLOTI na numer 92505

Mamy dzisiaj do rozdania cztery nowe Iphony 8!

Nie czekaj! Zagraj teraz!

 

Firma Apple nie jest sponsorem nagrody. Zdjęcia Iphone jest zdjęciem poglądowym w celu ukazania nagrody rzeczowej. Organizatorem konkursu jest Global Ltd. LeakNews Co. Portal Ploti.pl zapewnia miejsce pod reklame sponsorowana konkursu i nie ma wpływu na przebieg konkursu.

[/su_note]
W każdym tygodniu dodawane do oferty będą kolejne produkty nawiązujące tematycznie do aktualnego sezonu. Dzięki takiej formie sprzedaży niskie ceny, z których znana jest Biedronka, będą jeszcze bardziej atrakcyjne

– mówi Jakub Klimczak, Starszy Manager Sprzedaży w sieci Biedronka.

Zwróciliśmy się do firmy Jeronimo Martins Polska, właściciela Biedronki, z zapytaniem o to, czy sieć planuje otwarcie outletów również w innych polskich miastach.

„Informujemy, że aktualnie jest to jedyny outlet sieci Biedronka i na obecnym etapie jest za wcześnie na mówienie o dalszych planach

– poinformowało nas Biuro Prasowe firmy.


Produkty znanych „biedronkowych” marek

W Outlecie kupimy np. sprzęt RTV i AGD marek Hykker, Smukee, Hoffen i Gardenic, które z są dobrze znane klientom Biedronki. Oprócz tego, na półkach znajdą się też artykuły wyposażenia wnętrz, akcesoria ogrodowe, chemia gospodarcza i kosmetyki.

Biedronka opublikowała już gazetkę promocyjną dla swojego outletu. W aktualnej ofercie znajdziemy m.in. odkurzacz Hoffen w cenie 79,90 zł, zestaw gamingowy FX Hykker za 24,99 zł, czy też wyciskarkę wolnoobrotową do soków za 149 zł.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

Na górę