Connect with us

Gwiazdy

BURZA na profilu Chodakowskiej! „Wstydziłabym się promować taką TRUCIZNĘ”


Ewa Chodakowska nie ma ostatnio łatwego życia. Praktycznie każdy nowy post na Instagramie spotyka się z krytyką. Ostatnio dostało jej się za zdjęcie z mężem, które według niektórych fanek było przekroczeniem granic prywatności.

Nic więc dziwnego, że fit-celebrytce puszczają nerwy. Wygląda na to, że cierpliwość Ewy znowu została wystawiona na próbę. Tym razem dostało jej się za promocję… antyperspirantu sportowej marki, z którą jest związana od lat. Dezodorant ma ponoć zawierać szkodliwe aluminium. Pod postem rozpętała się burza. Fanki poddają też w wątpliwość potrzebę 72-godzinnej ochrony – wszak po treningu najlepiej wziąć prysznic. Samo blokowanie potu wydzielanego podczas treningu również wydaje się mało zdrowe.


Tu zdrowy tryb życia, badania profilaktyczne, a tu antyperspirant z jak cholera rakotwórczym aluminium – napisała fanka.

Jak może działać 72 godziny? Przez ten czas myjemy się przynajmniej 4 razy, więc pozbywamy się tego ze skóry. Taka poważna kobieta, a za parę srebrników wypisuje głupoty – grzmiała kolejna.

Błagam. Tu zdrowe batoniki, ćwiczenia bla bla i bomba chemiczna z aluminium. Bardzo na nie! – wtórowała inna.

Wstydziłabym się promować taka truciznę – podsumowała gorzko jedna z komentujących.


Choć „trenerka wszystkich Polek” zazwyczaj szybko odpowiada na ataki fanek, w tym przypadku nie skomentowała jeszcze całej sprawy.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę