Connect with us

Gwiazdy

BURZA na profilu Chodakowskiej! „Wstydziłabym się promować taką TRUCIZNĘ”


Ewa Chodakowska nie ma ostatnio łatwego życia. Praktycznie każdy nowy post na Instagramie spotyka się z krytyką. Ostatnio dostało jej się za zdjęcie z mężem, które według niektórych fanek było przekroczeniem granic prywatności.

Nic więc dziwnego, że fit-celebrytce puszczają nerwy. Wygląda na to, że cierpliwość Ewy znowu została wystawiona na próbę. Tym razem dostało jej się za promocję… antyperspirantu sportowej marki, z którą jest związana od lat. Dezodorant ma ponoć zawierać szkodliwe aluminium. Pod postem rozpętała się burza. Fanki poddają też w wątpliwość potrzebę 72-godzinnej ochrony – wszak po treningu najlepiej wziąć prysznic. Samo blokowanie potu wydzielanego podczas treningu również wydaje się mało zdrowe.


Tu zdrowy tryb życia, badania profilaktyczne, a tu antyperspirant z jak cholera rakotwórczym aluminium – napisała fanka.

Jak może działać 72 godziny? Przez ten czas myjemy się przynajmniej 4 razy, więc pozbywamy się tego ze skóry. Taka poważna kobieta, a za parę srebrników wypisuje głupoty – grzmiała kolejna.

Błagam. Tu zdrowe batoniki, ćwiczenia bla bla i bomba chemiczna z aluminium. Bardzo na nie! – wtórowała inna.

Wstydziłabym się promować taka truciznę – podsumowała gorzko jedna z komentujących.


Choć „trenerka wszystkich Polek” zazwyczaj szybko odpowiada na ataki fanek, w tym przypadku nie skomentowała jeszcze całej sprawy.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę