Connect with us

Gwiazdy

Chajzer i partnerka tłumaczą się z adopcji psów, do której nie doszło: „Mamy jedną sypialnię!”


Filip Chajzer, który cały swój wizerunek oparł na rzekomym charytatywnym zaangażowaniu, któremu poświęca swój zawodowy czas i za które dostaje sowite wynagrodzenie od TVN, zalicza właśnie kolejną wpadkę. Tym razem dla odmiany nie popisał się poniżaniem innych z powodu orientacji seksualnej, a chwaleniem się dobrym uczynkiem, którego nie ma na swoim koncie. Najwyraźniej nie było tego w jego kontrakcie ze stacją.


Syn Zygmunta, jak to ma w zwyczaju, zrobił wielkie zamieszanie wokół adopcji dwóch psów ze schroniska w CelestynowieJak potwierdził Pudelek, do adopcji nie doszłoPan Chajzer w przypływie emocji powiedział, że je adoptuje, ale po konsultacjach z partnerką wycofał się z tej decyzji. Podał w oficjalnym komunikacie, że to jego partnerka nie zgodziła się na adopcję, ponieważ przeszła traumę – powiedział nam dyrektor placówki. Teraz Chajzer twierdzi, że pomaga w szukaniu nowego domu dla opuszczonych psów.

Burza, jaka pojawiła się w sieci spowodowała, że zarówno celebryta, jak i jego partnerka, postanowili zacząć się tłumaczyć. Poniżej możecie zobaczyć screeny, jakie udało nam się zrobić na fanpejdżu Filipa. Okazuje się, że Chajzer najpierw zrobił sobie zdjęcie z psami i ogłosił ich adopcję w sieci, a potem dopiero powiadomił o niej drugą połówkę. Ta z kolei jako argument wskazuje, że w ich mieszkaniu jest tylko jedna sypialnia, a metraż to zaledwie 60m2.


A teraz na poważnie apelujemy do Filipa i do wszystkich Czytelników: dobrze rozważcie adopcję zwierzaka przed wzięciem go ze schroniska i porozmawiajcie na ten temat ze wszystkimi domownikami. Szkoda zwierzaków dla zbyt dużych ego.

Psy, z których zrezygnował Filip Chajzer oraz wiele innych czworonogów ze Schroniska w Celestynowie, wciąż czekają na nowy dom. Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, skontaktuj się ze schroniskiem pod numerem telefonu: 22 789 70 61.


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę