Connect with us

Media

Chciał wejść driftem w zakręt. 18-latek z Poznania dachował w ogródku


Świeżo upieczony 18-letni kierowca z Poznania jechał zbyt szybko i pokonując zakręt wypadł z drogi, staranował płot i wpadł do przydomowego ogródka.

Wyczyn 18-latka nagrywali koledzy. Osiemnastolatek prowadził auto wypożyczone za pośrednictwem aplikacji. Policja zatrzymała jego prawo jazdy, które miał od dwóch miesięcy.

– Wyszedłem z psem na spacer. Zobaczyłem, że ktoś tu coś nagrywa. Patrzę, a tu jakiś rozpędzony samochód. Widzę, że chce wejść bokiem w zakręt. Tak wszedł, że wylądował na podwórku. Młodość ma swoje prawa, ale głupota nie – relacjonował Tarek Al Dahhan, właściciel posesji.


Magdalena Renszmid z policji w Poznaniu potwierdziła, że nastolatek celowo z dużą prędkością próbował pokonać zakręt, jednak nie pozwoliły u na to jego umiejętności. Początkowo twierdził, że nie potrzebuje pomocy medycznej, jednak później zdecydował, że chce zostać przewieziony do szpitala.


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

Na górę