Connect with us

Media

Chłopiec z zespołem Downa widzi braciszka po raz pierwszy. Babcia miała przeczucie, że to ważna chwila i uchwyciła ją na wideo!


Miłość braterska jest bezwarunkowa. Starszy brat jest przyjacielem i powiernikiem młodszego rodzeństwa, ale jest także wzorem. O ile młodsze rodzeństwo nie będzie pamiętać chwili, gdy poznało starszego brata, o tyle istnieje spora szansa, że ​​starszy brat będzie pamiętał narodziny malucha, bo to chwila w jego życiu wyjątkowa.


Kiedy czteroletni Kent pojechał do szpitala na powitanie swojego nowo narodzonego brata, był oszołomiony falą nowych nieznanych uczuć. Ma zespół Downa, ale nie przeszkadza mu to cieszyć się z narodzin brata. Babcia miała przeczucie, że to spotkanie będzie wyjątkowe, więc wyciągnęła telefon i uchwyciła tę ważną chwilę.


Uśmiech Kenta, gdy zbliża się do łóżka szpitalnego mamy mówi wszystko. To spotkanie roztopi twoje serce! Młodszy braciszek ma szczęście, że ma takiego brata jak Kent.
Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

Na górę