Connect with us

Media

Dachowanie samochodu Służby Ochrony Państwa. Czterech funkcjonariuszy trafiło do szpitala


Wczoraj wieczorem samochód Służby Ochrony Państwa dachował na drodze w powiecie tucholskim. Rannych zostało czterech funkcjonariuszy. Jeden z nich już wyszedł ze szpitala.

Do wypadku doszło późnym wieczorem w okolicy Tucholi (woj. kujawsko-pomorskie). Samochód dachował.  W zdarzeniu nie brał udziału żaden inny pojazd – informuje SOP w komunikacie.

Jak podaje Polsat News, jeden z czterech funkcjonariuszy już wyszedł ze szpitala w Tucholi, a trzech pozostałych jest tam nadal.


SOP zaznacza, że wszyscy poszkodowani „wykonują na co dzień zadania analityczne” i nie zajmują się ochroną osób. Byli w drodze na szkolenie. „Rutynowo w takich przypadkach pojazdem kieruje jeden z uczestników podróży, a nie specjalnie delegowany kierowca” – czytamy w komunikacie.

Kierowca był trzeźwy. Sprawą zajmuje się policja.


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

TOP 5 TYGODNIA

Na górę