Connect with us

Gwiazdy

Doda jest w CIĄŻY? Fani twierdzą, że zdradza ją TEN szczegół!


Mają rację?

Po okresie przepełnionym intensywną pracą, Doda zdecydowała się na odpoczynek. Wylegiwanie pod palmami skrupulatnie dokumentuje na swoim Instagramie. Na profilu pochwaliła się także zdjęciami, na których pozuje w seksownym bikini na tle pięknych krajobrazów. Większość fanów zachwycała się nienaganną figurą wokalistki, a część z nich podejrzewa… ciążę.


Doda swoją sesją w bikini świętuje 500 tysięcy obserwujących na Instagramie. Zdaniem spostrzegawczych pewien szczegół zdradza fakt, iż wokalistka jest przy nadziei:

– Jakie żyłki na piersiach czyżby ciąża ?

– czytamy w komentarzach.

Inni zarzucają piosenkarce granie pod publiczkę:

– Trochę za bardzo się wypięłaś piersiami do przodu bo aż ci żyły wyszły😂 trochę mniej zdjęć pod publikę, zachowaj to dla męża.

– Piękne ciało tylko te usta 👸

Myślicie, że obserwujący mają rację, czy jak to często bywa, przesadzają? Figura Dody jest wręcz idealna.


Dziękuje za 500 tys followersów❤️🤘🏼

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę