Connect with us

Gwiazdy

Doda KOŃCZY KARIERĘ? Jej słowa zaskakują! „Chciałabym…”


Doda kończy karierę? Gwiazda na Instagramie nagrała wideo, w którym zdradziła, że być może jej kolejna płyta będzie ostatnią w jej karierze. Jednak zanim o tym zaczęła opowiadać, najpierw zdradziła, że regularnie chodzi teraz do kościoła i to pomaga jej się wyciszyć i znaleźć oddech od show-biznesu. 

– Chodzę do kościoła, bo mam taką potrzebę. Przyszedł taki moment w moim życiu, że mam przesyt całego świata show-biznesowego i złych emocji, które się nim rządzą. Tu każdy dla każdego wilkiem. Jestem serdeczną osobą i zaczęłam sama nie lubić tego, kim się staję. Co mi daje taka cotygodniowa msza? Bardzo dużo. To moment, że mogę się oczyścić ze wszystkich minusów, które daje show-biznes i pozbyć się tego. Wyciszyć się, ułożyć sobie hierarchię wartości. Dojrzałam do tego dopiero po 30-stce. Chcę być lepszym człowiekiem – dodała Doda. 

Doda kończy karierę muzyczną?!


Później zaczęła opowiadać, że nagrywa nową płytę!

– Chciałabym żeby ta płyta była inna niż do tej pory, taka od czapy. Bo kto wie, może to moja ostatnia płyta? Czemu ostatnia płyta? Pracuję od 13. roku życia. W trasie jestem od kilkunastu lat. Więc chciałabym odsapnąć chwilę. Zrobić przerwę od show-biznesu. Tego całego świata, który zakotłował moim życiem. Zobaczyć, co jest po tej drugiej stronie – powiedziała Doda. 

Przypominamy, że gwiazda niedawno wzięła ślub, plotkuje się nawet, że Emil Stępień namawia ją na dziecko, ale gwiazda nie skomentowała tych informacji. Doda wiele razy podkreślała jednak, że dzieci nie są dla niej. Może zajmie się produkowaniem filmów, jak jej mąż Emil Stępień?


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę