Connect with us

Gwiazdy

Doda sprzedaje suknię ślubną! Nie zgadniecie, za ile…


Doda zdecydowała się na odważny krok – sprzedaje swoją suknię ślubną. Otworzyła specjalny instagramowy profil i stronę ze sklepem, gdzie będzie sprzedawać ubrania ze swojej szafy. Oryginalny sposób na letnie porządki?

O akcji poinformowała na swoim Instagramie. Niejedna fanka ma chrapkę na wspaniałą kreację piosenkarki, w której stanęła razem z Emilem Stępniem na ślubnym kobiercu. Za uroczą pamiątkę trzeba zapłacić 8 tysięcy złotych.


Niektórzy twierdzą, że sprzedawanie takiej pamiątki to nierozsądny krok:

– Dodi, 8 tys. za suknię ślubną?. Myślałam, że jest więcej warta! Jest zjawiskowa… A w sukni Jovani Fashion wyglądałas bosko, nie sprzedawaj jej! 💋

– Nie szkoda Ci sprzedawać sukni ślubnej?

– Mi by było szkoda sprzedawać swoją suknie ślubna, przecież to pamiątka 🤭

– Oddaj na licytację w szczytnym celu.

Białą kreację piosenki zaprojektowała Berta Balliti. Sukienka mieści się w przedziale cenowym od 29. aż do 54 tysięcy złotych.


Jeśli jesteście zainteresowani nabyciem takiej oryginalnej pamiątki, musicie się pospieszyć. Na pewno ktoś ją już niedługo „upoluje”.

Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę