Connect with us

Gwiazdy

Doda wyszła za mąż!?


Wczoraj Dorota Rabczewska na swoim instagramowym profilu pochwaliła się pięknym tortem. Dziś wiemy, że był to prawdopodobnie tort weselny. Piosenkarka pochwaliła się, że wyszła za mąż. Radosnymi wieściami podzieliła się w social mediach:

– Kochani , z radosnym sercem informuje Was jako pierwsza :wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć ,ze osoba ,której oddalam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel.Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów…ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!!KOCHAM GO!

– napisała obok zdjęcia rąk, na których widnieją już ślubne obrączki.

Piosenkarka nie zdradziła imienia swojego świeżo upieczonego męża. Myślicie, że chodzi o Emila Stępnia, który w mediach figuruje pod różnymi pseudonimami, takimi jak Nositorba, przyjaciel Dody, czy partner Dody? Wszystko wskazuje na to, że od dziś możemy mówić na niego mąż Rabczewskiej.

Przypomnijmy – pierwszym mężem najsłynniejszej ciechanowianki był piłkarz, Radosław Majdan, obecny mąż Małgorzaty Rozenek.Partners in crime 😈

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę