Connect with us

Media

Doda z Emilem i 38 stopniową gorączką odbiera nagrodę


Bez względu na to, czy Dodę darzy się sympatią czy nie, trzeba przyznać, że show biznesowe doświadczenie Rabczewskiej jest niepodważalne. Ślub wokalistki, który do ostatniej chwili zachowywany był w tajemnicy, od tygodnia elektryzuje polskie media.

Szczęśliwa i zakochana Doda wróciła z hiszpańskiej Malagi z obrączką na palcu i… chorobą. Na swoim profilu poinformowała fanów, że ma gorączkę i ledwo mówi, a mąż czule się nią opiekuje.

W sobotę w Warszawie odbyła się gala „Polish businesswomen awards”, podczas której Dodę uhonorowano statuetką za „wybitną osobowość”. Rabczewska nie była jednak w stanie sama wygłosić płomiennego przemówienia, więc zrobił to za nią mąż.

Zobaczcie, jak prezentowała się świeżo upieczona pani Stępień. Miłość i gorączka jej służą?

Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

Na górę