Connect with us

Gwiazdy

Donatan żenująco tłumaczy się ze złapania za pupę Górniak!


Donatan wypowiedział się w sprawie incydentu w Opolu, którego był głównym prowodyrem. Dalej się nie dziwimy Edycie Górniak, że dała mu w twarz.

Opole 2018 zapisze się w naszej pamięci dzięki Edycie Górniak, która spoliczkowała Donatana. Powód miała doskonały – ręka Donatana wylądowała tam, gdzie znaleźć się nie powinna, tj. na pośladku piosenkarki, kiedy razem pozowali na ściance do zdjęcia. Edyta długo się nie zastanawiała, co ma robić i uderzyła producenta w twarz.

Donatan o spoliczkowaniu

Donatan zabrał też głos w tej sprawie. Jeśli myślicie, że przeprosił Górniak albo chociaż wyraził skruchę za ten pożałowania godny incydent, jesteście w błędzie. Donatan odwraca kota ogonem i – co ciekawe – twierdzi, że chciał po prostu wszystkim przypomnieć, że są granice, których nie można przekraczać. SERIO.


Dokładnie tak napisał:

Celowo pobudziłem ludzi do bardzo ciekawej-słusznej dyskusji i mam nadzieję do jeszcze słuszniejszych wniosków – czytamy w statusie na jego Facebooku.

On nie złapał Edyty Górniak za tyłek dla przyjemności. Donatan złapał kobietę za pośladek w słusznej sprawie. Potem jeszcze szarmancko dorzucił:

Zwracając uwagę na ważny i aktualny temat „Są granice, których nie możemy przekraczać” – czyli starajmy się umieć walczyć o swoją przestrzeń w każdej postaci. Nie chodzi tylko o przerysowaną sytuację w przykładzie, ale też o życiową asertywność 🙂

Życiowa asertywność jest według Donatana bardzo ważna. Edyta Górniak ma jej na szczęście pod dostatkiem.


Edyta Górniak o spoliczkowaniu Donatana

Edyta Górniak bez namysłu spoliczkowała kolesia, który złapał ją za pośladek przy fotoreporterach. Potem w rozmowie z Pudelkiem powiedziała:

Są sytuacje, których nie można ignorować. Mam nadzieję, że ten gest wyznaczy granice, których nie można przekraczać.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę