Connect with us

Media

Dorodna gwiazda Instagrama zaatakowana bo… ma „zbyt atrakcyjnego” chłopaka!


Media społecznościowe z początku wytworzyły gatunek „blondwłosego klona na plaży”, ale od kilku lat są też wylęgarnią „influencerów” szerzących tolerancję dla różnych sylwetek i typów urody. Należy do nich Melissa Gibson, dorodna „Instagirl” z Louisville w Kentucky, której bezpardonowe podejście do nadwagi przysporzyło jej już ponad 220 tysięcy fanów. Blogerka XXL w mediach społecznościowych wypełnia niszę, którą na amerykańskich ściankach i ekranach reprezentuje Chrissy Metz.


Niestety, internetowa działalność Gibson nie spotyka się wyłącznie z aprobatą. „Instagirl” w Sylwestra opublikowała na Instagramie zdjęcie z partnerem, które na jej profilu wywołało burzę. W komentarzach, które już zostały skasowane, antyfani zarzucali jej, że jej chłopak jest „zbyt atrakcyjny” i „nie z jej ligi”. Dla blogerki była to okazja do wykazania się wytrwałością w walce z hejterskimi komentarzami w sieci. Na jej Instagramie ukazało się kolejne zdjęcie z chłopakiem, które Gibson opatrzyła dojrzałym komentarzem.


Wiemy, że nasz związek jest w pewnym sensie polityczny, choć czujemy się w nim naturalnie. Skoro komuś nie podoba się, że jesteśmy razem, będziemy walczyć o nasze uczucie, nasze miejsce w społeczności i nasze prawo do obecności w przestrzeni publicznej. Zasługujemy na bezwarunkowy szacunek i akceptację – napisała.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

Na górę