Connect with us

Media

Dorodna gwiazda Instagrama zaatakowana bo… ma „zbyt atrakcyjnego” chłopaka!


Media społecznościowe z początku wytworzyły gatunek „blondwłosego klona na plaży”, ale od kilku lat są też wylęgarnią „influencerów” szerzących tolerancję dla różnych sylwetek i typów urody. Należy do nich Melissa Gibson, dorodna „Instagirl” z Louisville w Kentucky, której bezpardonowe podejście do nadwagi przysporzyło jej już ponad 220 tysięcy fanów. Blogerka XXL w mediach społecznościowych wypełnia niszę, którą na amerykańskich ściankach i ekranach reprezentuje Chrissy Metz.


Niestety, internetowa działalność Gibson nie spotyka się wyłącznie z aprobatą. „Instagirl” w Sylwestra opublikowała na Instagramie zdjęcie z partnerem, które na jej profilu wywołało burzę. W komentarzach, które już zostały skasowane, antyfani zarzucali jej, że jej chłopak jest „zbyt atrakcyjny” i „nie z jej ligi”. Dla blogerki była to okazja do wykazania się wytrwałością w walce z hejterskimi komentarzami w sieci. Na jej Instagramie ukazało się kolejne zdjęcie z chłopakiem, które Gibson opatrzyła dojrzałym komentarzem.


Wiemy, że nasz związek jest w pewnym sensie polityczny, choć czujemy się w nim naturalnie. Skoro komuś nie podoba się, że jesteśmy razem, będziemy walczyć o nasze uczucie, nasze miejsce w społeczności i nasze prawo do obecności w przestrzeni publicznej. Zasługujemy na bezwarunkowy szacunek i akceptację – napisała.


Pozostałe w Media

Na górę