Connect with us

Życie

Dziecko topiło się w basenie pełnym ludzi. Nikt nie zauważył


Kilka minut i tragedia gotowa. W internecie można znaleźć przejmujące wideo.

Wakacje w pełni. Ludzie wyjechali na urlopy. Część mieszkańców miast korzysta z publicznych kąpielisk. W sieci można zobaczyć przejmujący film, który pokazuje, jak łatwo o tragedię.


Dziecko tonie, nikt nie widzi

Basen jest pełen ludzi spragnionych kąpieli w upalny dzień. Nagle jedno z dzieci zaczyna się topić. Wymachuje rękami i raz po raz znika po powierzchnią wody. W pewnym momencie obok chłopca pojawia się dziewczynka. Ona też nie zdaje sobie sprawy z sytuacji.

Dopiero po kilku chwilach tonącego zauważa ratowniczka i błyskawicznie reaguje. Gdyby nie jej refleks, ta historia mogłaby nie mieć happy endu. A przecież nie wszystkie dzieci topią się tak samo. Niektóre nie wydają głosu i po kilku chwilach idą na dno, bo nie mają siły odbić się od dna.


Choć film pochodzi z USA, ta historia mogłaby zdarzyć się wszędzie – w Europie czy Polsce. Dlatego tak ważne jest, aby mieć oczy i uszy szeroko otwarte, szczególnie jeśli obok nas znajdują się dzieci.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Życie

Na górę