Connect with us

Gwiazdy

„Dzień Dobry TVN”. Widzowie nie chcą Andrzeja Sołtysika w roli prowadzącego. Mają pomysł, kto go może zastąpić


Andrzej Sołtysik nie sprawdza się już w roli prowadzącego „Dzień Dobry TVN”? Pojawiają się głosy, że powinien odejść z programu.

Na oficjalnym profilu „Dzień Dobry TVN” wywiązała się dyskusja na temat jednego z prowadzących, Andrzeja Sołtysika. Widzowie programu nie są zachwyceni jego pracą, bo ma „zero wyczucia dziennikarskiego” i „często gada od rzeczy”. Niektórzy uważają, że jest „bardzo irytujący” i nie pasuje do formatu programu.

Zamieńcie Sołtysika na kogokolwiek. Psuje cały program. Zero wyczucia dziennikarskiego, gada od rzeczy.


Chętnie dołączę się do prośby zmiany pana Sołtysika. Jest wybitnie irytujący. Zupełnie nie pasuje do tego formatu programu – czytamy na Facebooku.

Na jego miejscu widzą pogodynka „DD TVN”, Bartka Jędrzejczyka. Ujął ich swoim swobodnym stylem bycia i tym, że zaraża pozytywną energią. Ten komentarz jest na to potwierdzeniem:

To nie jest zły pomysł, żeby Pan Bartek Jędrzejak prowadził „DD TVN”. Jest bardzo sympatycznym człowiekiem i zaraża widza pozytywną energią. Z Darią Ładochą świetnie prowadzi „Pogodną Kuchnię”, więc w roli prowadzącego też byłby idealny, bo nie raz przeprowadzał wywiady i chce się go słuchać. Widać profesjonalizm.

Jak widać widzowie są pewni swojego zdania i wygląda na to, że ich akcja zamienienia Andrzeja Sołtysika dopiero się rozkręca.


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę