Connect with us

Gwiazdy

Dziś gwiazda TVP, kiedyś „Big Brothera”. Z naturalnej piękności zamieniła się w sexy wampa!


Monika Goździalska wzięła udział w 3. edycji ‚Big Brothera’. Później pojawiła się w 1. sezonie ‚MasterChefa’. Ma na swoim koncie również nagą sesję w magazynie ‚CKM’. Niedawno powróciła do pracy w telewizji. Na TVP prowadziła cykl ‚Kulinarny zawrót głowy’. Gdy zadebiutowała na małym ekranie, była naturalną pięknością. Jednak przez te wszystkie lata bardzo się zmieniła i już ledwo przypomina dawną siebie. A Wam, w którym wydaniu bardziej się podoba?


O Monice Goździalskiej zrobiło się głośno w 2002 roku po jej udziale w programie ‚Big Brother’. Wtedy jeszcze była naturalną pięknością.

W 2015 roku Monika Goździalska wzięła udział w nagiej sesji dla magazynu ‚CKM’. Jak widać na jej Instagramie, nie boi się odważnych zdjęć, eksponujących przy okazji jej świetną figurę.

Monika Goździalska swoich sił próbowała również w 1. edycji programu ‚MasterChef’. Gotowanie to jej pasja od najmłodszych lat.


Monika Goździalska obecnie przebywa na wakacjach, podczas których chętnie się chwali swoją zgrabną sylwetką w skąpym bikini. Jak Wam się podoba jej figura?

Monika Goździalska w 2002 roku (po lewej) i w 2015 roku (po prawej).

Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę