Connect with us

Gwiazdy

Dziś gwiazda TVP, kiedyś „Big Brothera”. Z naturalnej piękności zamieniła się w sexy wampa!


Monika Goździalska wzięła udział w 3. edycji ‚Big Brothera’. Później pojawiła się w 1. sezonie ‚MasterChefa’. Ma na swoim koncie również nagą sesję w magazynie ‚CKM’. Niedawno powróciła do pracy w telewizji. Na TVP prowadziła cykl ‚Kulinarny zawrót głowy’. Gdy zadebiutowała na małym ekranie, była naturalną pięknością. Jednak przez te wszystkie lata bardzo się zmieniła i już ledwo przypomina dawną siebie. A Wam, w którym wydaniu bardziej się podoba?


O Monice Goździalskiej zrobiło się głośno w 2002 roku po jej udziale w programie ‚Big Brother’. Wtedy jeszcze była naturalną pięknością.

W 2015 roku Monika Goździalska wzięła udział w nagiej sesji dla magazynu ‚CKM’. Jak widać na jej Instagramie, nie boi się odważnych zdjęć, eksponujących przy okazji jej świetną figurę.

Monika Goździalska swoich sił próbowała również w 1. edycji programu ‚MasterChef’. Gotowanie to jej pasja od najmłodszych lat.


Monika Goździalska obecnie przebywa na wakacjach, podczas których chętnie się chwali swoją zgrabną sylwetką w skąpym bikini. Jak Wam się podoba jej figura?

Monika Goździalska w 2002 roku (po lewej) i w 2015 roku (po prawej).
Pozostałe w Gwiazdy

Na górę