Connect with us

Gwiazdy

Esmeralda Godlewska BEZ MAKIJAŻU. „Tak wielu z was prosiło o to zdjęcie”. Zbieramy szczękę z podłogi


Esmeralda Godlewska opublikowała zdjęcie „bez makijażu”. Internauci poczuli się jednak oszukani. „Nadal plastik, nic się nie zmieniło” – czytamy w komentarzach. Faktycznie, jeśli to jest dla niej „no make up” to… nasza redakcja nie maluje się wcale.

Esmeralda Godlewska postanowiła spełnić marzenie swoich fanów i pokazać jak wygląda bez makijażu. Kobieta, podobnie jak jej siostry jest powszechnie znana z zamiłowania do mocnego make-upu i medycyny estetycznej, dlatego wszyscy chcielibyśmy zobaczyć jej naturalną twarz. Zdjęcie, które opublikowała zawiodło  oczekiwania, bo na wygląda na nim tak, jak zawsze.


Esmeralda bez makijażu – tak wiele prosiło z Was o te zdjęcie wiec proszę specjalnie dla Was! Dobrej nocki ja uciekam spać – opisała zdjęcie Godlewska.

Reakcja Internautów była natychmiastowa. Posypały się drwiny.

Bez makijażu. Hehe, dobre!

Zwracam Ci uwagę, że nadal masz makijaż.

Bez makijażu,  jasne. Umyj twarz i wtedy pokaż.

Nadal plastik, więc i tak nic się nie zmieniło.


Sztuczne rzęsy, zrobione brwi, sztuczne usta, solarka… Wszystkich okłamujesz. Gdy bym to wszystko miała też nie potrzebowałabym bym makijażu. 

Znalazły się jednako osoby, które stanęły w obronie Godlewskiej.

Jak ona ma usunąć permanentny makijaż? To chyba normalne, że z dnia na dzień się go nie pozbędzie… z resztą bez przesady, to tylko brwi.

A bronzer, rzęsy i cienie do powiek ma przyklejone, tak? –  odpowiedział jeden internautów wyśmiewających celebrtkę.

WYGRAJ ACER PREDATOR 21X!

Wyślij SMS o treści HPAY.AOWEB na numer 91055 i sprawdź czy wygrałeś/łaś super laptopa z zakrzywionym ekranem o wartości 35 tysięcy złotych!

To nigdy nie było takie proste!

Zagraj teraz!

Wyślij SMS o treści HPAY.AOWEB na numer 91055

Pozostałe w Gwiazdy

Na górę