Connect with us

Gwiazdy

Esmeralda Godlewska BEZ MAKIJAŻU. „Tak wielu z was prosiło o to zdjęcie”. Zbieramy szczękę z podłogi


Esmeralda Godlewska opublikowała zdjęcie „bez makijażu”. Internauci poczuli się jednak oszukani. „Nadal plastik, nic się nie zmieniło” – czytamy w komentarzach. Faktycznie, jeśli to jest dla niej „no make up” to… nasza redakcja nie maluje się wcale.

Esmeralda Godlewska postanowiła spełnić marzenie swoich fanów i pokazać jak wygląda bez makijażu. Kobieta, podobnie jak jej siostry jest powszechnie znana z zamiłowania do mocnego make-upu i medycyny estetycznej, dlatego wszyscy chcielibyśmy zobaczyć jej naturalną twarz. Zdjęcie, które opublikowała zawiodło  oczekiwania, bo na wygląda na nim tak, jak zawsze.


Esmeralda bez makijażu – tak wiele prosiło z Was o te zdjęcie wiec proszę specjalnie dla Was! Dobrej nocki ja uciekam spać – opisała zdjęcie Godlewska.

Reakcja Internautów była natychmiastowa. Posypały się drwiny.

Bez makijażu. Hehe, dobre!

Zwracam Ci uwagę, że nadal masz makijaż.

Bez makijażu,  jasne. Umyj twarz i wtedy pokaż.

Nadal plastik, więc i tak nic się nie zmieniło.


Sztuczne rzęsy, zrobione brwi, sztuczne usta, solarka… Wszystkich okłamujesz. Gdy bym to wszystko miała też nie potrzebowałabym bym makijażu. 

Znalazły się jednako osoby, które stanęły w obronie Godlewskiej.

Jak ona ma usunąć permanentny makijaż? To chyba normalne, że z dnia na dzień się go nie pozbędzie… z resztą bez przesady, to tylko brwi.

A bronzer, rzęsy i cienie do powiek ma przyklejone, tak? –  odpowiedział jeden internautów wyśmiewających celebrtkę.

WYGRAJ ACER PREDATOR 21X!

Wyślij SMS o treści HPAY.AOWEB na numer 91055 i sprawdź czy wygrałeś/łaś super laptopa z zakrzywionym ekranem o wartości 35 tysięcy złotych!

To nigdy nie było takie proste!

Zagraj teraz!

Wyślij SMS o treści HPAY.AOWEB na numer 91055


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę