Connect with us

Gwiazdy

Fanki krytykują Chodakowską za ceny kostiumów. Ewa odpowiada: „Tyle kosztuje, BO TYLE JEST WART”


Ewa Chodakowska uczyniła z kusych kostiumów kąpielowych i sportowej bielizny swój „słuzbowy uniform”. Trenerka, widząc jakie zainteresowanie budzą w sieci jej zdjęcia z plaży, doszła do prostego wniosku, że można to spieniężyć i stworzyła markę produkującą kostiumy kąpielowe. Jak to bywa w przypadku Ewy, wszystko budzi kontrowersje.


Na początku szum wokół marki Missionswim był spowodowany tym, że trenerka zmieniała profil”chodastyle” na profil marki, co nie wszystkim fanom przypadło do gustu.

Potem doszły do tego zarzuty, że nazwa, logo i pomysł na markę mocno przypominają Moiess Swim stworzone przez Jessikę Mercedes.

Teraz z kolei fanki zarzucają Chodakowskiej, że ta „odleciała od rzeczywistości”, bo kostiumy sygnowane jej nazwiskiem są… za drogie. Za jednoczęściowy kostium od Ewy zapłacimy między 595 a 655 zł, dwuczęsciowe bikini to zaś koszt od 495 do 655 zł.

Ewa oczywiście swoim zwyczajem postanowiła odpowiedzieć internautkom w komentarzach na Instagramie, podkreślając jakość proponowanych przez siebie produktów, oraz tłumacząc, że nie robi „chińskiej masówki”.

A może Ty odleciałaś, myśląc, że wszystko musi być produkowane w Chinach? – odpisała fance. Nie zamierzam dokładać do interesu, nie wszystko musi być masowe, prosze się z tym pogodzić! – dodała w emocjach. Wytknęła także, że światowe marki o podobnej jakości są o wiele droższe. Zapowiedziała też, że wkrótce planuje ekspansję zagranicznych rynków.


Wiele fanek zarzuca też Ewie, że owszem, ona wygląda w tych kostiumach świetnie, ale „normalnym” dziewczynom trudno coś znaleźć w jej sklepie. Przy okazji w komentarzach pojawił się też stały wątek, czyli dyskusja o jej sztucznym biuście.

Powinna się tym przejmować?Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę