Connect with us

Gwiazdy

Fanki Lewej PŁACZĄ, że nie dostały się na obóz: To jest USTAWIONE dla znajomych!


Anna Lewandowska poinformowała na swoim Instagramie, że limit miejsc na letni obóz został wyczerpany. Fani wpadli w szał i oskarżają Lewą, że załatwia udział w swoich obozach po znajomości.

Niektórzy wiele lat czekają na możliwość wzięcia udziału w organizowanych przez Anię przedsięwzięciach:

– Ania możesz powiadamiać dzień wcześniej o tym bo ja już od paru lat nie mogę się zapisać

Niektórzy uważają, że miejsca na obozach Lewej są załatwiane „pod stołem”, a uczestnictwo w takiej imprezie to strata pieniędzy. Za udział w treningowych seriach trzeba zapłacić bajońskie sumy:


– Co sie pani podoba w tych obozach p Lewandowska kasuje kupe forsy za nie a na obozach 3/4 miejsc jest dla jej znajomych

– bo to jest wszystko ustawione

– dokładnie!! i ta cena 3000 zl😱😱😱

Jesteśmy poruszeni. Dramat na profilu Ani ma miejsce niemal przy każdej informacji o kolejnym obozie. Fani biją się o ostatnie miejsca, a wielu z nich może jedynie pomarzyć o treningach ze swoją idolką.


Uważacie, że to przesada?

Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę