Connect with us

Plotki

Fatalna nazwa nowej restauracji Roberta Lewandowskiego!


Robert Lewandowski wraz ze swoimi wspólnikami planuje przeprowadzić inwestycję na Mazurach. W projekcie planowane jest powstanie mariny, portu oraz restauracji na jeziorze.

Projekt ruszy najwcześniej za rok. Robert Lewandowski i jego wspólnicy: Wojciech Stradowski i Paweł Petrusewicz otrzymali dofinansowanie z Programu Polska Północno – Wschodnia o wartości 27,5 mln zł. Budowa rozpocznie się głównie na obszarze Giżycka.

Chcemy również ożywić giżycki kanał i sprowadzić prawdziwe gondole z Włoch. Nie mogę jeszcze zadeklarować, ile ich będzie, ale wstępnie planujemy, że co najmniej 10


– mówi Paweł Petrusewicz (informuje Fakt.pl)

Wiem, że mówi się już po cichu, że Giżycko może stać się „Wenecją Mazur”. Trudno powiedzieć, czy ta nazwa się utrzyma, jednak na pewno dużo się tu zmieni. Na lepsze

– dodaje.

„Wenecja Mazur”


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Plotki

Na górę