Connect with us

Media

Galerianki atakują! W Warszawskich galeriach kupisz nie tylko ubranie… SZOK!


Skandaliczne doniesienia z wielkiego polskiego miasta. Panowie proszeni są o zachowanie czujności. W tym miejscu Warszawy napalone nastolatki zabijają się o penisy! Oferowanie seksu za pieniądze stało się plagą wśród warszawskich nastolatek. Mają nawet określone miejsca, w których polują na swoje ofiary.


„Złoty Trójkąt Blachar” robi furorę wśród warszawiaków, nastolatki prostytuują się bez opamiętania!

Choć od premiery „Galerianek”, które zszokowały opinię publiczną, minęło już wiele lat, okazuje się, że obrazy przedstawione w filmie są dalej jak najbardziej aktualne. Internauci prowadzą żywą dyskusję na temat tzw. „Złotego Trójkąta Blachar”. Tym określeniem nazywa się trzy warszawskie galerie handlowe, które najczęściej są okupowane przez zdemoralizowane nastolatki.


Komentujące tę sprawę osoby zauważają, że nazwa została nadana nie bez powodu. Kiedy spojrzymy na mapę Warszawy, zobaczymy, że po połączeniu punktów Złotych Tarasów, Arkadii i Galerii Mokotów powstaje właśnie ta figura.

Jak kupisz mi jeansy, to zrobię ci…

To w nich właśnie najczęściej spotykamy dziewczyny, które oferują starszym, widocznie zamożnym panom swoje usługi w zamian za drogie elementy garderoby, perfumy czy gadżety. Mężczyźni nie mają najmniejszego problemu z ich odnalezieniem.

– Na Mokotowie głównie przesiadują na II piętrze na kanapach w okolicach ruchomych schodów lub na najwyższym poziomie parkingu, gdzie stoją zaraz koło wejścia – poinstruował na forum jeden z internautów.


Napalone nastolatki zabijają się o penisy. Gimnazjalistki oddają się na parkingach centrów handlowych

Tzw. „galerianki” wyróżniają się kontrowersyjnym, skąpym ubiorem i prowokacyjnym zachowaniem. Nie mają najmniejszych oporów, by zaoferować swoje seksualne usługi obcym, starszym facetom. Najbardziej przerażające jest to, że robią to już gimnazjalistki. Te, które oddają się na parkingach w galeriach handlowych zostały określone przez internautów mianem „Fotelików”.


Starsi mężczyźni coraz częściej kupują młode dziewczyny

Trudno wytłumaczyć, co kieruje tak młodymi, niedoświadczonymi życiowo dziewczynami, które decydują się na prostytucję w galeriach handlowych. Najczęściej są to dziewczyny, których rodzice się nimi nie interesują. Takie nastolatki cierpią na zaburzenia osobowości. Coraz częściej wykorzystują to starsi mężczyźni.

– Ciężko wytłumaczyć, dlaczego korzysta się z takich usług. Zmienia się podejście do seksu młodych osób i dorośli mężczyźni nie mają hamulców do podobnego zachowania. Można powiedzieć, że czują nawet przyzwolenie do podobnych rzeczy – powiedziała psycholog Monika Dreger.

Co o tym myślicie? Skomentujcie na dole…

Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

Na górę