Connect with us
źródło: jastrzabpost

Gwiazdy

Godlewskie pokazały w teledysku na co je stać ! SZOK! Hit czy kit?!


Cała Polska wstrzymała oddech na wieść, że Monika i Esmeralda Godlewskie szykują debiutancki singiel i teledysk. Zatem stało się, można wypuścić już powietrze, bowiem zmysłowe siostry właśnie udostępniły w sieci swoje muzyczne dziecko.

Siostry Godlewskie nagrały teledysk do swojej premierowej piosenki Tak to myw którym w całej okazałości prezentują swoje zmodernizowane operacyjnie uroki. Możemy zachwycać się wielkimi biustami, nagimi brzuchami, wspólnymi zmysłowymi scenami w wannie, są sztuczki na poręczach, czary na krzesłach i w wielu innych ciekawych okolicznościach. Siostry Godlewskie utwierdzają nas w przekonaniu, że są po prostu wspaniałe:


 Jesteśmy the best – śpiewają ochoczo.

W piosence jest także głębokie przesłanie skierowane do wnikliwego odbiorcy. Po wysłuchaniu tego „cudownego” utworu każdy już wie, co w życiu jest najważniejsze! Siostry Godlewskie śpiewają, że tak naprawdę to każdy chce być do nich podobny. Wszyscy ludzie pragną być „tacy jak one”. Wy też?

Przypomnijmy, siostry wielokrotnie zapewniały swoich fanów, że w nowym teledysku zaprezentują niebywałą jakość, klasę i elegancję. Słowa dotrzymały. Mamy bowiem HIT w stylu disco-polo. Oczywiście wokale dziewczyn zostały całkowicie przetworzone. Jednak nadal zalewa nas uderzająca fala fałszu. Ale przecież nie o słowiczy śpiew tu chodzi, a o nagie biusty, których mamy pod dostatkiem.

Godna podziwu jest również kondycja sióstr, Monika, jak i Esmeralda to wysportowane dziewczyny, przed kamerą robią dosłownie cuda i to jeszcze nago!  Jest moc. Zapowiadaną wcześniej „wysoką jakość” docenili już internauci:

Moje uszy… chyba ogłuchłem

R. I. P. Moje uszy

To disco polo czy porno?WYGRAJ ACER PREDATOR 21X!

Wyślij SMS o treści HPAY.AOWEB na numer 91055 i sprawdź czy wygrałeś/łaś super laptopa z zakrzywionym ekranem o wartości 35 tysięcy złotych!

To nigdy nie było takie proste!

Zagraj teraz!

Wyślij SMS o treści HPAY.AOWEB na numer 91055


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę