Connect with us

Gwiazdy

Grała w „The Ring”, dziś ma 27 lat i na koncie dwa aresztowania. Właśnie znów trafiła za kratki!


Jak podaje portal TMZ.com, Daveigh Chase była pasażerką w samochodzie marki BMW, który został zatrzymany do kontroli około 10:00 w Hollywood. Po szybkim sprawdzeniu numerów rejestracyjnych okazało się, że auto jest kradzione. Funkcjonariusze aresztowali aktorkę oraz jej przyjaciela prowadzącego pojazd.


Nie postawiono jej zarzutów kradzieży, ale jazda samochodem bez zgody właściciela również jest przestępstwem – donosi informator portalu.

Aktorka aktualnie przebywa w areszcie, który może opuścić po wpłaceniu kaucji w wysokości 25 tysięcy dolarów (prawie 90 tys. zł).

To nie pierwszy raz, kiedy Chase została aresztowana. Na początku tego roku zatrzymano ją za „porzucenie umierającego mężczyzny przed szpitalem w Los Angeles. Podobno wcześniej z nim imprezowała. Mężczyzna prawdopodobnie zmarł wskutek przedawkowana. Aktorka nie została o nic oskarżona.


Daveigh Chase jest aktorką filmową i telewizyjną. Rozpoczęła karierę w wieku 8 latniewielką rolą w „Sabrinie: Nastoletniej czarownicy”. Teraz ma na koncie role w takich produkcjach jak wspomniany wcześniej „The Ring” czy „Donnie Darko”.

Patrząc na te zdjęcia, ciężko doszukać się mrocznej, czarnowłosej dziewczynki z horroru. Dziś Daveigh ma 27 lat i musimy przyznać, że wyrosła na naprawdę piękną dziewczynę!

Pozostałe w Gwiazdy

Na górę