Connect with us

Gwiazdy

Grzegorz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” związał się z uczestniczką „Projekt Lady”? „Siedleckie gwiazdy TVN-u”


Ostatnia edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia przyniosła wiele emocji. Kontrowersyjne show TVN-u, w którym grupa ekspertów kojarzy ludzi w pary było niespodziewanym hitem jesiennej ramówki stacji.

Podczas finałowego odcinka okazało się, że dwie z trzech par chcą kontynuować małżeństwa. Niestety, kiedy blask kamer zgasł, Agnieszka i Marcin zdecydowali się na rozwód. Mężem i żoną pozostali więc tylko Paulina i Krzysztof.

Sporo emocji budził związek Grzegorza i Ani. Kobieta bardzo szybko zakochała się w partnerze, a ten równie szybko ją zranił:


Uważam, że z mojej strony nic z tego nie będzie. Chciałbym, żebyśmy spędzali czas razem, ale bez wymuszonej bliskości – skomentował sprawę Grzesiek.

Źle dobranej parze nie pozostało nic innego jak poprosić o rozwód. Po programie Ania zaprzyjaźniła się z pozostałymi uczestnikami edycji, a jej były mąż pocieszył się w ramionach innej blondynki.

Okazuje się, że TVN łączy ludzi w niekontrolowany sposób. Niedawno Grzegorz pochwalił się na Facebooku wspólnym zdjęciem z uczestniczką Projektu LadyPaula pojawiła się w ostatniej odsłonie programu i liczyła na karierę raperki. Reklamowała się, że „temat seksu pojawia się u niej częściej niż wszystkie inne tematy świata razem wzięte”.

Paula, podobnie jak Grzegorz, pochodzi z Siedlec i najwidoczniej zapomniała już czego nauczyła się w Projekcie Lady. Nadal nie stroni od imprez i lubi prowokujące stroje. Jej styl ubierania się szczególnie przypadł do gustu Grzegorzowi, który napisał pod najnowszym zdjęciem „Aiiii Chica…”.


WYGRAJ ACER PREDATOR 21X!

Wyślij SMS o treści HPAY.AOWEB na numer 91055 i sprawdź czy wygrałeś/łaś super laptopa z zakrzywionym ekranem o wartości 35 tysięcy złotych!

To nigdy nie było takie proste!

Zagraj teraz!

Wyślij SMS o treści HPAY.AOWEB na numer 91055


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę