Connect with us

Gwiazdy

Grzegorz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” związał się z uczestniczką „Projekt Lady”? „Siedleckie gwiazdy TVN-u”


Ostatnia edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia przyniosła wiele emocji. Kontrowersyjne show TVN-u, w którym grupa ekspertów kojarzy ludzi w pary było niespodziewanym hitem jesiennej ramówki stacji.

Podczas finałowego odcinka okazało się, że dwie z trzech par chcą kontynuować małżeństwa. Niestety, kiedy blask kamer zgasł, Agnieszka i Marcin zdecydowali się na rozwód. Mężem i żoną pozostali więc tylko Paulina i Krzysztof.

Sporo emocji budził związek Grzegorza i Ani. Kobieta bardzo szybko zakochała się w partnerze, a ten równie szybko ją zranił:


Uważam, że z mojej strony nic z tego nie będzie. Chciałbym, żebyśmy spędzali czas razem, ale bez wymuszonej bliskości – skomentował sprawę Grzesiek.

Źle dobranej parze nie pozostało nic innego jak poprosić o rozwód. Po programie Ania zaprzyjaźniła się z pozostałymi uczestnikami edycji, a jej były mąż pocieszył się w ramionach innej blondynki.

Okazuje się, że TVN łączy ludzi w niekontrolowany sposób. Niedawno Grzegorz pochwalił się na Facebooku wspólnym zdjęciem z uczestniczką Projektu LadyPaula pojawiła się w ostatniej odsłonie programu i liczyła na karierę raperki. Reklamowała się, że „temat seksu pojawia się u niej częściej niż wszystkie inne tematy świata razem wzięte”.

Paula, podobnie jak Grzegorz, pochodzi z Siedlec i najwidoczniej zapomniała już czego nauczyła się w Projekcie Lady. Nadal nie stroni od imprez i lubi prowokujące stroje. Jej styl ubierania się szczególnie przypadł do gustu Grzegorzowi, który napisał pod najnowszym zdjęciem „Aiiii Chica…”.


WYGRAJ ACER PREDATOR 21X!

Wyślij SMS o treści HPAY.AOWEB na numer 91055 i sprawdź czy wygrałeś/łaś super laptopa z zakrzywionym ekranem o wartości 35 tysięcy złotych!

To nigdy nie było takie proste!

Zagraj teraz!

Wyślij SMS o treści HPAY.AOWEB na numer 91055

Pozostałe w Gwiazdy

Na górę