Connect with us

Gwiazdy

HOT! Artystyczne serce w silikonowej piersi – poznajcie wrażliwą sobowtórkę Natalii Siwiec?


Pochodząca z Gdańska Kasia „katnovv” Nowosielska ma 25 lat i zdaje się być modelką jakich wiele – ma skromne portfolio w serwisie dla modelek, reklamuje produkty niszowych butików i stroni od uwagi mediów.


Jej profil na Instagramie przedstawia ją jako miłośniczkę literatury, wrażliwą na (własne) piękno, autoironiczną lokalną patriotkę. Złośliwi powiedzieliby, że to literatura nienajwyższych lotów i mądrości z salonów fryzjerskich, a selfie w szatni nie zrobią z niej królowej fitnessu. Ale to złośliwi, a Pudelek taki przecież nie jest.

Nie zważając na hejt Nowosielska buduje osobistą markę głównie na przypadkowym (?) podobieństwie do Natalii Siwiec. Co prawda nie ma dzieci, podróżuje raczej po Polsce niż po świecie, nie zagościła jeszcze nawet na okładce krzyżówek panoramicznych, ale świat przed nią stoi otworem.

Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę