Connect with us

Gwiazdy

Hula, Stoch, Żyła – tak wyglądają żony polskich skoczków narciarskich! Są piękne!


Od sobotniego wieczoru nie stygną sportowe emocje. Doroczny Bal Mistrzów Sportu po raz kolejny okazał się pechowy dla piłkarzy, a zwłaszcza dla Roberta Lewandowskiego. Mimo ogromnych sukcesów w drużynach za granicą, a także spektakularnego awansu na mundial w Rosji Lewandowskiemu nie udało się wygrać plebiscytu, a Kamil Glik wypadł nawet z pierwszej dziesiątki. Swoje niezadowolenie wyraziła Anna Lewandowska, udzielając szczerego wywiadu, w którym nieskromnie przyznała, że liczyła na wygraną męża.
Na świeczniku dzięki zdobyciu przez Kamila Stocha tytułu Sportowca Roku tym razem znaleźli się polscy skoczkowie narciarscy wraz ze swoimi żonami, które reprezentowały ich na gali. Szczególną uwagę przykuła Ewa Bilan-Stoch, żona Kamila, który tego dnia wygrał ostatni Turniej Czterech Skoczni i wyrównał dotychczasowy rekord należący do Svena Hannavalda. Internauci zachwycali się skromną stylizacją Ewy, którą wybrała na tę okazję. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej pozostałym partnerkom sportowców.

Iza Małysz, żona Adama Małysza

Izabela Małyszjest żoną Adama Małysza od dwudziestu lat. Owocem ich miłości jest córka Karolina. Za czasów świetności Adama, obie panie chętnie pojawiały się w mediach i udzielały wywiadów. Gdy jej mąż przerzucił się ze sportów zimowych na wyczynową jazdę samochodem terenowym, postanowiła usunąć się w cień. Wciąż jednak chętnie kontaktuje się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.


Ewa Bilan-Stoch, żona Kamila Stocha

Ewa i Kamil są małżeństwem od 8 lat. Pobrali się po czterech latach od pierwszej randki. Ewa w przeciwieństwie do innych żon sportowców nie interesuje się jedynie makijażem i drogimi kreacjami. Na swoim profilu na Instagramie chętnie chwali się podróżami, pasją do zimowych sportów i koncertami, które udało jej się odhaczyć na muzycznej mapie świata. Kobieta od lat jest fanką Aerosmith i Guns’n’Roses.Marcelina Hula, żona Stefana Huli

Podczas gali wręczenia nagród między innymi dla najlepszego sportowca Polski 2017 roku, realizator Polsatu pomylił Marcelinę Hulę z żoną Kamila Stocha. Wybranka serca Stefana Huli jest matką dwóch, pięknych dziewczynek i fanką sportów zimowych. Prywatnie przyjaźni się z Justyną Żyłą.
Angelika Kowalczyk, żona Jana Ziobry

W przeciwieństwie do żon piłkarzy, Angelika Kowalczyk pozostaje w cieniu swojego męża, choć przed ślubem próbowała swoich sił w konkursach piękności. W 2011 roku została Miss Polonia Publiczności Małopolski. Para pobrała się cztery lata temu.Marta Majcher, dziewczyna Dawida Kubackiego

Partnerka Dawida Kubackiego pochodzi z Katowic, gdzie studiowała na AWF-ie. Marta Majcher na co dzień pracuje jako ekspedientka w butiku z odzieżą. Nie interesują jej rozpoznawalność i kariera w mediach. Unika błysku fleszy i świateł reflektorów.
Agnieszka Rzadkosz, żona Klemensa Murańki

Klemens Murańka wziął za żonę góralkę, matkę swojego syna, Klemensa junioraAgnieszka Rzadkosz wyszła za skoczka mając 19 lat. Wyglądają na bardzo szczęśliwą parę. Chętnie chwalą się rodzinnymi zdjęciami, na których z dumą pokazują owoc swojej miłości.Justyna Lazar, żona Piotra Żyły

Justyna Lazar jest siostrą cioteczną Adama Małysza i żoną Piotra Żyły. Para poznała się jeszcze w czasach szkolnych i bardzo szybko podjęła decyzję o ślubie. Podczas ceremonii zaślubin oboje byli nastolatkami. Justyna i Piotr są rodzicami dwójki dzieci – syna Kuby i córki Karoliny. Żona Żyły przyznaje, że póki co zajmuje się jedynie domem, ale przy dwójce dzieci i mężu z ogromnym poczuciem humoru nie sposób się nudzić.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę