Connect with us

Media

Ich randka zamieni się w koszmar. Lena i Latoszek pobici do nieprzytomności!


Jak wiedzą fani „Na dobre i na złe”, Lena (Anita Sokołowska) i Latoszek (Bartosz Opania) znów tworzą szczęśliwą rodzinę. Ale w najbliższym odcinku ich życie zamieni się w koszmar.


Problemy zaczną się, gdy na SOR-ze pojawi się posiniaczony i potłuczony Staszek (Marcin Kwaśny). Lekarz będzie pod wpływem alkoholu i na oddziale poprosi, by jego rany opatrzyła Lena. Starska, widząc byłego ukochanego, będzie w totalnym szoku.

Po krótkiej rozmowie Staszek zapewni Lenę, że zawsze będzie na nią czekał. Tymczasem Latoszek, kiedy dowie się o obecności rywala w szpitalu, od razu poczuje się zazdrosny.

Będzie się tak teraz wiecznie upijał, łamał? Ty go będziesz zszywać? Może sobie jeszcze grupę inwalidzką załatwi? – zapyta Lenę.


Nie chcę o tym mówić. Nie chcę tu być. Chcę wyjechać. Uciec gdzieś na chwilę – odpowie ukochanemu.

Latoszek postanowi spełnić jej marzenie. Zabierze Lenę na romantyczną wycieczkę za miasto. Lekarze zatrzymają się na stacji benzynowej i trafią na grupę motocyklistów, szukającą okazji do awantury. Chuligani szybko dogonią ich na drodze.

Na poboczu dojdzie do poważnej bójki. Bandyci na początku zaatakują Latoszka, a kiedy Lena spróbuje wezwać policję – rzucą się również na nią. Ciężko pobici i nieprzytomni lekarze zostaną porzuceni sami przy drodze.


Co wydarzy się dalej? Widzowie dowiedzą się już 6 grudnia. Emisja 688. odcinka „Na dobre i na złe” o 20:40 w TVP2.

 

Pozostałe w Media

Na górę