Connect with us

Gwiazdy

Internauci obrażają córkę Siwiec! „Masakra, nie przeżyję tego chyba! Idę się zabić” – napisała.


Od kiedy na świecie pojawiła się córeczka Natalii Siwiec, gwiazda chętnie chwali się nią w sieci. I choć większość zdjęć małej Mii wzbudza zachwyt, nie brakuje też wręcz obraźliwych opinii na jej temat. Na jeden z ostatnich tego typu komentarzy Siwiec postanowiła natychmiast zareagować.

Początkowo Natalia Siwiec starała się nie pokazywać twarzy swojej małej córeczki w mediach społecznościowych. Kierowana jednak doświadczeniem i wiedzą na temat możliwości fotoreporterów stwierdziła, że sama skontroluje to, czy ktoś ją zobaczy, czy nie. Dlatego od pewnego momentu możemy oglądać buzię małej Mii na instagramowym profilu Natalii. Jest to niestety pożywka dla hejterów, których w sieci nie brakuje. Ostatnio dali temu wyraz.






Pod jednym ze zdjęć Mii rozgorzała dyskusja, w której jedna z internautek napisała, że Klara Lewandowska jest ładniejsza od córki Siwiec. Sytuację postanowiła skomentować sama Natalia. „Masakra, nie przeżyję tego chyba! Idę się zabić” – napisała.

Nie trzeba było długo czekać na obronę ze strony fanek Natalii Siwiec. Do tej krótkiej wymiany zdań dodały swoje trzy grosze.

„Skąd takie wnioski, skoro Pani Ania nigdzie nie pokazała twarzy swojego dziecka? Poza tym, każde dziecko jest piękne, szczególnie dla swojej matki kobieto co ty piszesz… powinnaś się wstydzić”






„@nataliasiwiec.official nie przejmuj się takimi komentarzami! Polski naród jest zawistny, okrutny i zazdrosny!! Pozdrawiam Cię i Mię”

„Normalnie mi wstyd za Ciebie. Ocenianie wyglądu dziecka. I jeszcze napisać takie coś matce ….. żal.pl”







Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę