Connect with us

Gwiazdy

„Iron Majdan” nowy hit? Rozenków niedługo w tv! Hit czy kit?!


Fani jednego z najbardziej popularnych obecnie małżeństw w polskim show-biznesie, czyli Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, już zacierają ręce. Wiosną 2018 roku czeka ich nie lada gratka. Na antenie TVN-u startuje nowy program typu reality show, którego głównymi bohaterami będzie „Perfekcyjna” i były bramkarz. Ich nowy projekt do tej pory owiany był tajemnicą. Aż do dziś.


Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, program będzie zatytułowany „Iron Majdan”. Para będzie w nim podróżować po całym świecie. Każdy odcinek będzie się odbywał w innym zakątku globu. Majdanów czekają zadania do wykonania, niektóre naprawdę ekstremalne.

Będą poddawani próbom, przez co sprawdzą, czy mogą na sobie polegać i czy są idealnym małżeństwem – podaje portal „Wirtualnemedia.pl”.

Na szlaku #Majdansontour #razemnajlepiej

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)


Co o nowym programie mówią sami główni zainteresowani?

To był hardcore! Mnóstwo momentów kryzysowych, bo dostawaliśmy bardziej ekstremalne zadania niż w „Azji Express”. Po tym jednak jesteśmy już pewni, że możemy na siebie liczyć w każdej sytuacji – cytuje małżeństwo portal „Party”.

O wspólnym programie pary mówiło się już od jakiegoś czasu. Pod koniec listopada skontaktowaliśmy się z menedżerem Małgorzaty Rozenek:

To jest taki format, który został specjalnie stworzony przez stację dla Małgorzaty i Radka (…). To będzie coś zupełnie innego i nowatorskiego – powiedział nam wtedy Wiktor Krajewski.

Spekulacje na temat nowego programu dodatkowo regularnie podsycała Małgorzata Rozenek. Wrzucała na Instagram zdjęcia z różnych miejsc np. z lotniska, bądź też pokazujące ją w dość niecodziennym wydaniu. Na jednej z fotografii widzimy ją w kaloszach, roboczej kurtce, do tego umorusaną błotem. Zdjęcia podpisywała tajemniczo: „Sekretny projekt”.

Przypominamy, iż para wzięła już udział w 1. edycji popularnego programu „Azja Expres”. Jak myślicie, ich nowy nowy program będzie hitem? Planujecie oglądać?

Pozostałe w Gwiazdy

Na górę