Connect with us

Media

„Jeden z dziesięciu”. Pan Bartosz wygrał, ale to, co zrobił później przejdzie do historii!


Internet podbija wideo, w którym jeden z uczestników teleturnieju „Jeden z dziesięciu” złożył hostessie, pani Sylwii, dosyć nietypową propozycję.

„Jeden z dziesięciu”. W dobie internetu aż strach pójść do któregoś z teleturniejów. Wpadki uczestników raz dwa rozchodzą się po sieci, czy to w mediach społecznościowych, czy na YouTube, a ich bohaterowie mają swoje pięć minut „sławy”. Teraz internet podbija pan Bartosz zwycięzca 3. odcinka 106. edycji ”Jednego z dziesięciu”.

Pan Bartosz Pietrzak wygrał odcinek zdobywając 102 punkty. Jedną z nagród, które otrzymał, był pobyt w SPA dla dwóch osób. Gdy przyszedł czas na gratulacje i wręczanie upominków okazało się, że wpadła mu w oko hostessa rozdająca prezenty. Mógł jej zaproponować kawę albo drinka, ale zamiast tego wytoczył ciężkie działa i spróbował poderwać ją na wizji dosyć nietypową propozycją.

Dziękuję pani Sylwio. Ten luksusowy pobyt w hotelu dla dwóch osób chciałem zaproponować pani – zaproponował „subtelnie”.

Dziękuję bardzo za grę. Panie Bartoszu, gratuluję – przerwał szybko Tadeusz Sznuk.
Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

Na górę