Connect with us

Media

Jego malutki synek zaczął dziwnie się zachowywać. Postanowił zamontować w domu kamerę


Każdy rodzic jest zaniepokojony, gdy jego dziecko zaczyna się dziwnie zachowywać. Nagła zmiana nastroju i sposobu zachowania malucha może być zwiastunem tego, że w domu dzieje się źle. Andrej Niemczenko postanowił więc sprawdzić, dlaczego jego roczne dziecko zachowuje się w ten sposób. Prawda była szokująca.


Mężczyzna wraz ze swoją żoną i rocznym dzieckiem mieszkają w rosyjskim Krasnodarze. Para nigdy nie narzekała na większe problemy w związku. Starali się także dobrze wychowywać syna. Dlatego też dziwne zachowania malucha zaniepokoiły Andrieja. Zamontował więc w domu, nad łóżeczkiem chłopca, kamerę.


Okazało się, że podczas jego nieobecności żona doprawia mu rogi. Gdy Andriej przebywał w pracy, do ich wspólnego domu kobieta zapraszała kochanka. Co więcej, para uprawiała seks na oczach malucha! Gdy obcy mężczyzna zabawiał się z żoną Andrieja, ich syn wszystko to obserwował. Wychylał się z łóżeczka i z zaniepokojeniem patrzył na sceny z pewnością nie przeznaczone dla jego oczu.


Gdy mężczyzna zobaczył nagrany film był w ogromnym szoku. Od razu spakował swoje rzeczy i się wyprowadził. Zabrał ze sobą synka. Jak przyznaje – cała sytuacja mogła odbić się negatywnie na psychice dziecka. Teraz zrozumiał dlaczego maluch budził się w nocy, był płaczliwy, miał napady lęku i zachowywał się tak jakby coś go przerażało. Wszystkiemu była winna kobieta.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

TOP 5 TYGODNIA

Na górę