Connect with us

Gwiazdy

Joanna Kulig wystąpiła w nagiej scenie z księdzem. ‚Kler’ Smarzowskiego zapowiada się ostro


Joanna Kulig zaprezentowała swoje wdzięki w scenie miłosnej z księdzem, którego gra Robert Więckiewicz.
Joanna Kulig jest aktorką, która nie boi się udziału w rozbieranych scenach. W najnowszym filmie Wojciecha Smarzowskiego wystąpiła w erotycznym epizodzie u boku Roberta Więckiewicza.


Joanna Kulig nago przed księdzem
Joanna Kulig zagrała w najnowszym filmie Wojciecha Smarzowskiego ”Kler”. Zaprezentowano pierwszy trailer. Już w zapowiedzi jest fragment sceny erotycznej z udziałem Joanny Kulig i Roberta Więckiewicza. Ona jest parafianką, on gra tam księdza i wdają się w romans.

Młoda aktorka pokazała przed partnerem wszystko, co mogła. W trailerze możemy zobaczyć nawet zarys jej biustu oraz kawałek pośladków.

Nie ma co ukrywać, scena jest odważna. Jednak to nie pierwsza tak ostra z udziałem Joanny Kulig. Przypomnijmy, że aktorka zaprezentowała swoje wdzięki w pełnej okazałości w filmie „Sponsoring”.

”Kler” Smarzowskiego – fabuła
Najnowszy film Smarzowskiego przedstawia losy księży, których połączyły tragiczne wydarzenia. W każdą rocznicę katastrofy świętują wspólnie to, że cudem uciekli przed śmiercią.


Każdy z nich jest inny: Lisowski (Jacek Braciak) to pracownik kurii w wielkim mieście, marzy o Watykanie. Trybus (Robert Więckiewicz) jest wiejskim proboszczem, który ulega słabościom. Trzeci, Kukula (Arkadiusz Jakubik), z dnia na dzień traci zaufanie parafian.


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę