Connect with us

Gwiazdy

Julia Wróblewska w bikini, fani: Świetny masz biust


Julia Wróblewska (19 l.) karierę aktorki zaczynała jako kilkulatka. Dziś należy do najlepiej rozpoznawalnych gwiazdek młodego pokolenia.

Obok Julii Wieniawy i Wiktorii Gąsiewskiej, Wróblewska pojawia się często na portalach o gwiazdach, ma grono wiernych fanów, którzy podpatrują jej życie w mediach społecznościowych.

Ostatnio Julia uraczyła swoich fanów zdjęciem w bikini. Aktorka stoi na pomoście, w tle widać wodę i zieleń drzew. Julka ma na sobie czarny kostium, ropzuszczone włosy. Pozuje w dość nietypowej pozie.


Fani są pod wrażeniem figury Julii i jej kształtów, i już namawiają ją na sesję dla Playboya:

Czekam na sesję w CKM, albo Playboy’u ❤ bo potencjał masz nieziemski 😘😍

Świetny biust masz

– chwalą.

Kto wie, może za jakiś czas zobaczymy Julię na okładce magazynu dla panów?
Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę