Connect with us

Gwiazdy

Justyna Żyła nie zgadza się na rozwód z Piotrem Żyłą! Znamy powody jej decyzji


Choć nie mieszkają razem już od roku, to sprawa rozstania Justyny i Piotra Żyłów ujrzała światło dzienne dopiero dwa miesiące temu. Wtedy bowiem Justyna Żyła opublikowała na swoim Instagramie wpis, w którym ujawniła romans męża z inną kobietą!

Między Żyłami rozpętała się medialna wojna, która trwa do dziś i zapowiada się, że jeszcze długo się nie skończy… Powód? Piotr Żyławysłał niedawno żonie pismo przedprocesowe, w którym domaga się uregulowania kontaktów z dziećmi: 6-letnią Karoliną i 11-letnim Jakubem. „Fleszowi” udało się skontaktować w tej sprawie z Justyna Żyłą! Co powiedziała?


Dlaczego Justyna Żyła nie chce zgodzić się na rozwód z Piotrem Żyłą?

Żona skoczka wciąż jest zbulwersowana całą sytuacją, ale nie ukrywa, że dzieci są dla niej priorytetem i jest w stanie dla nich zrobić wszystko.

Dobro Karolinki i Kubusia jest dla mnie najważniejsze. Nigdy nie zabraniałam Piotrkowi widywać się z dziećmi i nie zamierzam tego robić. One potrzebują ojca, ale nie takiego, który zabierze je od święta na lody czy obiad. Tylko takiego, który z nimi będzie – mówi „Fleszowi” Justyna Żyła.


Jak ustalił magazyn, żona skoczka i jego dzieci są pod stałą opieką psychologa, a Justyna Żyła szuka pracy, dzięki której mogłaby się rozwijać zawodowo. Ale życia na nowo nie zamierza sobie układać i… nie chce myśleć o rozwodzie!

Wierzę w słowa przysięgi małżeńskiej i w to, że mój mąż zrozumie, że rodzina to najwyższa wartość i warto o nią walczyć – tłumaczy swoją decyzję.


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę