Connect with us

Gwiazdy

Justyna Żyła zawarła z Piotrem Żyłą pewną umowę?


Po wielkie medialnej burzy, jaka rozpętała się po pełnych goryczy i żalu postach Justyny Żyły, wszystko wskazuje na to, że relacje w związku skoczka i jego żony zaczynają się poprawiać.

Żona Piotra Żyły przyznała w rozmowie z magazynem Flesz, że jest lepiej:

Umowa między mną a Piotrem była taka, że nie będziemy opowiadać o tym w mediach. Powiem tylko, że teraz jest między nami dobrze. Mam nadzieję, że ten kierunek zostanie utrzymany – oznajmiła Justyna.


Dziennikarze pytali Justynę Żyłę, jak jej mąż zareagował na rozbieraną sesję w Playboyu:

Mamy teraz znacznie ważniejsze tematy do omówienia niż moja sesja. I od razu wyjaśniam: Piotrek nie pomógł mi w załatwieniu sesji, bo i takie głosy na ten temat słyszałam – odpowiedziała Żyła.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę