Connect with us

Gwiazdy

Już wiadomo co będzie z Robertem Lewandowskim


Po długiej rozmowie z trenerem Niko Kovacem Robert Lewandowski ostatecznie zdecydował o pozostaniu w klubie Bayern Monachium. – Robert wie, co o nim myślę – stwierdził Kovac.


Rozmowa między trenerem a polskim napastnikiem odbyła się w ubiegłym tygodniu.

Nico Kovac potwierdził to w wywiadzie dla „Sport Bild”.

– Robert wie, co o nim myślę i czego od niego oczekuję – mówi Kovac. – Cały klub zna cechy, które posiada.

Trener powiedział, że Lewandowski jest obecnie jednym z trzech najlepszych napastników na świecie i klub z całą pewnością się go nie pozbędzie.


– Tak powiedziałem Robertowi, a on to zaakceptował. Byłem bardzo szczęśliwy – mówi Nico Kovac.

Tym samym spekulacje o przenosinach Lewandowskiego do Realu Madryt czy Chelsea Londyn są już bezpodstawne.

Trener Bayernu Monachium zdecydował również o niezatrudnianiu innego napastnika – Ante Rebica. Kovac przyznał, że podczas dwóch lat gry we Frankfurcie Rebic bardzo się rozwinął, czego dowiódł w mistrzostwach świata, ale Bayern Monachium ma bardzo mocną obsadę napastników i zatrudnienie Rebica „nie ma sensu”.


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę