Connect with us

Gwiazdy

Katarzyna z „Rolnika” ostro o Emilii: „Za dużo kłamie i oszukuje”


Ostatnia edycja programu Rolnik szuka żony skończyła się kilka miesięcy temu, jednak emocje po programie nadal nie gasną. Jednym z rolników szukających szczęścia przed kamerami w czwartej edycji był Piotr. Do ścisłej trójki kandydatek zakwalifikował Katarzynę, Emilię oraz Monikę.


Niestety dość szybko okazało się, że dwie z zaproszonych na gospodarstwo kobiet nie chcą walczyć o serce rolnika, a o popularność. Uważni widzowie odkryli, że Emilia była jedną z uczestniczek show TVN Kto poślubi mojego syna:

Kandydatka z „Rolnika” wystąpiła w „Kto poślubi mojego syna”! Zrobi karierę?

Piotr odkrył zamiary Emilii wypromowania się na jego uczuciach i kobieta opuściła show. To były bardzo trudne chwile dla jej koleżanki z planu, Katarzyny.

Kurczę, to była moja przyjaciółka i nie potrafię się z tego tak bardzo cieszyć. Chciałabym wyjść z programu – oznajmiła krótko po odejściu koleżanki.


W odcinku podsumowującym sezon kobiety zachowywały się jak najlepsze przyjaciółki. Okazało się, że ich przyjaźń skończyła się wraz z końcem nagrań i prawdopodobnie była tylko sposobem na zaistnienie Emilii.

Wydaje mi się, że z jej strony to nigdy nie była przyjaźń, bo przyjaźni nie kończy się z dnia na dzień, tak na zawołanie. Po prostu zaufałam nieodpowiedniej osobie. Ludzie ostrzegali mnie przed nią, ale ja do końca jej broniłam i chciałam wierzyć, że ona jest dobra. No cóż, dostałam lekcję życia, na pewno teraz będę ostrożniejsza w relacjach z ludźmi, bo nie można ufać pierwszej lepszej osobie, która okaże ci sympatię i którą się polubi – wyznała Kasia w rozmowie z portalem Fakt24.

Rozgoryczona kobieta uważa, że została oszukana przez Emilię:

Obiecywała mi złote góry, ale nigdy żadnej ze swoich obietnic nie spełniła. Emila za dużo kłamie i oszukuje. Niestety okazała się fałszywą przyjaciółką, wystawiła mnie z wieloma rzeczami, m.in. z wakacjami, ze wspólnym mieszkaniem w Warszawie, które sama zaproponowała.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę