Connect with us

Gwiazdy

Kinga Rusin z partnerem na gali „Paszportów Polityki”. Rzadko pozwala sobie PUBLICZNIE na takie czułości!


Kinga Rusin wtorkowy wieczór spędziła w Teatrze Wielkim Opery Narodowej na corocznej gali rozdania nagród „Paszporty Polityki”. Prezenterka pojawiła się w pięknej, jedwabnej koszuli koloru pastelowego różu, do której założyła czarną spódnicę, zdobioną kolorowymi haftami na dole. Wyglądała bardzo stylowo i z klasą.
Jednak to nie jej kreacja zwracała największą uwagę, tylko zachowanie. Prowadząca „Dzień dobry TVN” pojawiła się w towarzystwie swojego partnera, Marka Kujawy. Para nie szczędziła sobie czułości, cały czas trzymali się za ręce, a ich uśmiechom nie było końca. Zachowywali się zupełnie jak zakochani nastolatkowie.

Kinga Rusin od kilku lat jest w szczęśliwym związku z prawnikiem, Markiem Kujawą. Od dłuższego czasu mieszkają razem. Para jednak nieczęsto pojawia się razem na salonach. Tym bardziej ich obecność na gali „Paszporty Polityki” była zaskoczeniem.
 


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę