Connect with us

Gwiazdy

Kinga Rusin znów atakuje Rozenek: „Walczę z hipokrytkami i kobietami POLUJĄCYMI NA CUDZYCH MĘŻÓW!”


Chociaż sami w to nie wierzymy, Kinga Rusin opublikowała właśnie kolejny wpis w awanturze z Małgorzatą Rozenek. Tym razem jest to odpowiedź na relację Gosi z rana, w której pokazała kilka screenów o dziennikarce i jej firmie kosmetycznej Pat&Rub.


Rozenek opublikowała między innymi screen z tytułem „5 najgłupszych wypowiedzi Kingi Rusin”, co rozeźliło dziennikarkę, bo znowu postanowiła zaatakować na Instagramie.

I znowu MUSZĘ się bronić! – zaczęła w dramatycznym tonie. Rozenek 2 dni myślała i zaatakowała po raz trzeci mnie, moje kosmetyki Pat&Rub i uwaga! zarzuciła mi, że walczę z kobietami! Zrobiła to filmikami które zaraz usunęła – pewnie ze wstydu. (…)


Cały wpis nabiera interesującego znaczenia, gdy potrafi się go odczytać między wierszami. Poza reklamą i przechwałkami dotyczącymi sukcesów firmy, Kinga Rusin nazwała Gosię kobietą polującą na cudzych mężów. Czyżby miała na myśli sprawę sprzed lat, gdy Rozenek prowadzała się z jej przyjacielem, Piotrem Kraśką? A może nawiązuje do innej celebrytki, niegdyś swojej serdecznej przyjaciółki…?


Jeżeli chodzi o tekst, że walczę z kobietami – to TAK, walczę z kobietami nieuczciwymi, atakującymi mnie hipokrytkami sprzedającymi wartości za kasę, kobietami usiłującymi mnie okraść (jak w przypadku moich kosmetyków kilka lat temu, 2 procesy już wygrane, pozostałe w toku) oraz…polującymi na cudzych mężów – brzmi znajomo? – pyta rozzłoszczona.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę