Connect with us

Gwiazdy

Klara Lewandowska ma już rok! Zobacz jej przyjęcie urodzinowe!


4 maja 2017 roku na zawsze zmienił polski szow biznes. Wtedy właśnie na świat przyszło długo wyczekiwane „polskie royal baby”, Klara Lewandowska. Dziewczynka często pojawia się w mediach spoczełnościowych rodziców, zwłaszcza u mamy Anny, ale nasłynniejsze polskie małżeństwo konsekwentnie unika pokazywania twarzy dziewczynki.

Tak też stało się w przypadku hucznie obchodzonych urodzin Klary. Robert Lewandowski ograniczył się do wrzuczenia jednego zdjęcia z córką, które podpisał „moja miłość, moja księżniczka”. Na szczęście nie zawiodła Ania, która podzieliła się na Instagramie refleksją na temat macierzyństwa.

Rok, który zmienił nasze życie. To był magiczny czas, pełen miłości, niespodziewanych wrażeń, poznawania małego człowieka i siebie na nowo. Odgadywania Jej potrzeb i swoich emocji. Ogromnych zmian, za które jestem Jej wdzięczna – napisała.


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę