Connect with us

Gwiazdy

Królowa Elżbieta nie pozwoliła na to NIKOMU z wyjątkiem Meghan!


Zostanie jej ulubienicą?

Urokowi Meghan Markle chyba nie da się nie ulec. Oprócz bycia ukochaną księcia Harry’ego, stała się ulubienicą księżnej Camilli i wygląda na to, że samej królowej Elżbiety!

Już niedługo ich pierwsze wspólne i oficjalne wyjście bez księcia. Elżbieta pozwoliła Meghan na coś, na co nie zgodziła się nawet w przypadku księżnej Kate a nawet Harry’ego. Księżna Sussexu będzie mogła jechać razem z nią królewskim pociągiem!


Nie jest to zwyczajny pociąg – jest niezwykle luksusowy, wyposażony w sypialnię, jadalnię, salon z aksamitnymi poduszkami na kanapie. Składa się z 9 wagonów i w każdym z nich jest inne pomieszczenie. Jest w nim prawie jak w pałacu.

Meghan to ma szczęście!Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę