Connect with us

Gwiazdy

Krupa wali w TVN!? „Nie widziałam tak żenujących prowadzących”! I to HW*P?!!!


Agnieszka Woźniak-Starak została prowadzącą weekendowe wydania „DD TVN”, a towarzyszy jej Marcin Meller. W niedzielę duet rozmawiał m.in. z Joanną Krupą na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Widzowie szybko jednak zauważyli, że prowadzący niezbyt miło potraktowali swojego gościa. W internecie pojawiło się mnóstwo komentarzy odnośnie zachowania dziennikarzy.


Na pewno coś na WOŚP przekazałaś. Cóż to takiego? – zapytała Woźniak-Starak.

Krupa wyznała, że na aukcję przekazała swoją książkę z autografem, a ponadto osoba, która wygra licytację spotka się z modelką w schronisku, spędzi z nią dzień i będzie mogła przeprowadzić z nią „wywiad”.Dziennikarze dopytywali, od kiedy modelka wspiera WOŚP, a ona chętnie odpowiadała. Nagle Meller zszedł na inny tor i zaczął pytać o życie prywatne Krupy, a także jej nowego partnera, o którym ona jak na razie niechętnie mówi publicznie.

Słyszeliśmy ostatnio o kimś nowym w twoim otoczeniu. Jak on się nazywa? – zaczął.

Zdradzasz strasznie dużo intymnych szczegółów ze swojego życia. Nigdy nie miałaś ochoty ugryźć się w język? – dodała zaraz dziennikarka. 


Modelka pokrótce i bez szczegółów opowiedziała o nowym partnerze. Przyznała, że ona jest otwartą osobą, ale jej nowy mężczyzna zupełnie inaczej, więc raczej mało informacji o ich związku będzie można znaleźć w mediach.

Krupa wybrnęła z sytuacji, ale prowadzący postanowili jej wtedy wytknąć także to, w jakiej bluzce pojawiła się w studio. Koszulka miała napis „CHWDP”. Rozwinięcie skrótu znalazło się z tylu bluzki i w tym przypadku oznacza „chcę wam dać psa”.

ReklamaPrzyszłaś w takiej koszulce, która wmurowała nas trochę w fotele – zaczęła Woźniak-Starak.

Nie rozumiem połączenia pomocy zwierzętom z obrażaniem policjantów. Ten skrót mi się kojarzy z bandytami stadionowymi – dodał Meller.

Joanna Krupa szybko odpowiedziała, że nie miała na celu obrazić nikogo, a także, że ma dystans do siebie i tego, co robi.

Ale powiedzieli Ci, że tam z tyłu masz błąd? – zakończyła dziennikarka.


Reklama


Po tej rozmowie w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy zwrócili na nietypowe według nich zachowanie dziennikarzy, a najbardziej oberwało się Agnieszce Woźniak-Starak.

Dawno nie widziałam tak żenujących prowadzących! Pytania od pani redaktor były tak złośliwe, tak nie na miejscu i tak skaczące po tematach, że brakuje mi słów!

Pokazałaś wielki dystans do głupich i uszczypliwych uwag od nieszczęśliwej i zazdrosnej pani Starak.

Jak zawsze prowadząca Szulim musi sprowokować do dyskusji. Wielki szacun dla ciebie Asiu za wielki gest i serce.

Oglądaliście ten wywiad? Macie jakieś uwagi do prowadzących? Czy może wręcz przeciwnie?
Reklama 


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę