Connect with us

Gwiazdy

Książę William podczas mszy nie mógł powstrzymać śmiechu. Przyłapała go księżna Kate. „Popłakałam się”


Książę William był wyraźnie rozbawiony podczas mszy z okazji setnej rocznicy RAF. Co go tak rozśmieszyło?


We wtorek w Londynie miała miejsce uroczystość z okazji setnej rocznicy powstania Royal Air Force. W Opactwie Westminsterskim odbyła się msza, a później członkowie rodziny królewskiej i pozostali uczestnicy wydarzenia mogli oglądać pokaz z udziałem personelu Królewskich Linii Lotniczych.

Rozbawiony Książę William podczas mszy

Wszystko wskazuje na to, że gwiazdą tego wydarzenia był książę William. Internet obiegło wideo, na którym widzimy następcę tronu podczas mszy. Nie byłoby w tym nic ekscytującego, gdyby nie fakt, że książę z ledwością powstrzymywał śmiech. W pewnym momencie dostrzegła to siedząca obok księżna. Kiedy tylko spojrzała na rozbawionego męża, na jej twarzy także pojawił się uśmiech:


Nie mamy pojęcia, co go tak rozbawiło. Może książę zobaczył coś śmiesznego, a może po prostu coś mu się przypomniało? Jedno jest pewne – oglądając to wideo nie da się nie uśmiechnąć.

Pod filmem pojawiły się komentarze fanów:

Chyba zobaczył coś na przeciwko siebie. Płaczę ze śmiechu!

Oglądam to nagranie po raz setny i nie mogę przestać się śmiać!

Ale zabawne! Najlepsza jest mina Kate.

Jak widać książę też człowiek. Chyba każdy z nas zaśmiał się kiedyś w najmniej odpowiednim momencie.
[su_note note_color=”#b5ffbc”]

Wygraj Iphone 8 64 GB!

Wystarczy, że wyślesz SMS o treści

AVR.PLOTI na numer 92505

Mamy dzisiaj do rozdania cztery nowe Iphony 8!

Nie czekaj! Zagraj teraz!

 

Firma Apple nie jest sponsorem nagrody. Zdjęcia Iphone jest zdjęciem poglądowym w celu ukazania nagrody rzeczowej. Organizatorem konkursu jest Global Ltd. LeakNews Co. Portal Ploti.pl zapewnia miejsce pod reklame sponsorowana konkursu i nie ma wpływu na przebieg konkursu.

[/su_note]Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę