Connect with us

Gwiazdy

Lady Rozenek z torebką Diora za 11 tysięcy wychodzi z „Dzień Dobry TVN”


W ciągu kilku lat Małgorzata Rozenek, z nikomu nieznanej żony Jacka Rozenka, stała się jedną z największych gwiazd w Polsce. Media uważnie śledzą jej poczynania zawodowe, życie osobiste oraz komentują jej wciąż ewoluujący wygląd. Doświadczenie w budowaniu „perfekcyjnego” wizerunku Małgosia wykorzysta niebawem w nowym programie, w którym będzie przeprowadzać metamorfozy uczestniczek.


Aktualnie Rozenek co chwilę zapowiada na Instagramie, że przygotowuje „secret project” oraz szykuje się do zakończenia trzeciego sezonu Projektu Lady.Z tej okazji pojawiła się w niedzielny poranek w Dzień Dobry TVN, gdzie w towarzystwie finalistek opowiadała o tym, jak zmieniły się uczestniczki. Do studia Małgosia przyszła ubrana w czarną sukienkę o kroju marynarki, do której dobrała szpilki z koronką i torebkę Diora za 11 tysięcy złotych.

Wygląda jak dama?
Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę